Zaterdag 02 september 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h00

 

Moerstraat 1

6-2

Pico Boys

Moerstraat 

15h00

 

Galop

2-2

Barry Callebaut

Bouw

14h00

 

Golden Boys

0-2

Blauwe Vlam

Osbroek 1

16h00

 

D’Aa Beloften

2-5

AZ 77

Osbroek 1

15H00

 

Dressel

2-4

Endoka

Moorsel

15h00

 

Camu

 2-1  

Melckenbeeck

Hofstade

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

Moerstraat 2

2-4

Pruisens 

Moerstraat

14h00

 

The New Wembley

0-1

J.Timarcha

Osbroek 3

15h00

 

Olympus

1-4

R.C.Cognac

Lede

15h00

 

RSC Samba

1-10

Black&White

Osbroek 2

14h00

 

Edobouw

Uitg.

Joso Lebbeke

Bouw     Uitgesteld

15h00

 

Ronkenburg

2-4

Breughels

Ronkenburg Lede

 

 

 

 

 

 

 

                    

 

 

Vrij :  Mikado

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 9 september 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

Barry Callebaut

1-12

Moerstraat 1

Osbroek 1

14h00

 

Pico Boys

uitg

Galop

Ten Rozen  

14h00

 

AZ 77

3-0

Golden Boys

Bouw

15h00

 

Blauwe Vlam

4-1

D’Aa Beloften

Uitbergen

16h15

 

Endoka

1-1

Camu

Zandberg E.Aalst

15h00

 

Melckenbeeck

2-3

Dressel

 

Lede

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

The New Wembley

1-5

Moerstraat 2

Osbroek 3

16h00

 

J.Timarcha

0-3

Olympus

Osbroek 1

15h00

 

RSC Samba

0-10

R.C.Cognac

Osbroek 2

15h00

 

Black&White

2-2

Joso Lebbeke

Moerstraat

16h00

 

Edobouw

0-2

Pruisens

Bouw

15h00

 

Breughels

3-3

Mikado

Denderhoutem

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vrij : Ronkenburg

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 16 september 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h00

 

Golden Boys

0-6

Moerstraat 1

Osbroek 1

14h00

 

D’Aa Beloften

4-1

Galop

Osbroek 1

16h15

 

Endoka

1-4

Blauwe Vlam

Zandberg E.Aalst

14h00

 

AZ 77

1-1

Melckenbeeck

Bouw

15H00

 

Camu

11-1

Barry Callebaut

Hofstade

15h00

 

Dressel

 

5-2

Pico Boys

Moorsel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

Mikado

5-1

J.Timarcha

Beukenhof

16h00

 

Pruisens

1-0

Breughels

Bouw

14h00

 

Black&White

5-0

The New Wembley

Moerstraat

15h00

 

Olympus

9-1

Edobouw

Lede

16h00

 

Moerstraat 2

6-0

RSC Samba

Moerstraat

15h00

 

Ronkenburg

4-1

R.C.Cognac

Ronkenburg Lede

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vrij : Joso Lebbeke

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 23 september 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

Galop

1-11

Moerstraat 1

Bouw

16h00

 

Golden Boys

2-7

D’Aa Beloften

Osbroek 1

15h00

 

Melckenbeeck

2-4

Endoka

Lede

15h00

 

Camu

2-0

Dressel

Hofstade

14h00

 

Blauwe Vlam

2-1

AZ 77

Uitbergen

14h00

 

Barry Callebaut

3-8

Pico Boys

Osbroek 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

Mikado

2-1

Moerstraat 2

Beukenhof

16h00

 

Pruisens

1-2

J.Timarcha

Bouw

16h15

 

R.C.Cognac

4-0

The New Wembley

Zandberg E.Aalst

15h00

 

Black&White

4-1

Olympus

Moerstraat

15h00

 

RSC Samba

0-5

Edobouw

Osbroek 2

14h30

 

Joso Lebbeke

1-3

Ronkenburg

Lebbeke

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vrij :  Breughels

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 30 september 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h00

 

Moerstraat 1

3-3

Blauwe Vlam

Moerstraat

14h00

 

Galop

1-2

AZ 77

Bouw

16h00

 

Golden Boys

1-2

Dressel

Osbroek 1

14h00

 

D’Aa Beloften

3-2

Camu

Osbroek 1

16h15

 

Endoka

-

Pico Boys

Zandberg  Uitgesteld

15h00

 

Melckenbeeck

5-0 ff

Barry Callebaut

Lede

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Ronkenburg

3-1

Moerstraat 2

Ronkenburg Lede

14h30

 

Joso Lebbeke

2-4

J.Timarcha

Lebbeke

14h00

 

Mikado

1-2

R.C.Cognac

Ten Rozen

16h00

 

Pruisens

2-7

Black&White

Bouw

15h00

 

Breughels

6-1

The New Wembley

Denderhoutem

15h00

 

RSC Samba

3-8

Olympus

Osbroek 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vrij :  Edobouw