Zaterdag 04 maart 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.30

 

Lok.Baskuul

2-7

Melckenbeeck

Osbroek 2

16.00

 

D’Aa Beloften

6-2

Galop

Osbroek 1

16.15

 

R.C.Cognac

2-3

Pruisens

Zandberg E.Aalst

15.00

 

V.K.Wies

1-1

Moerstraat 1

Moerstraat

13.30

 

Belskes

6-3

Dressel

Bouw

14.30

 

AZ 77

3-2

Endoka

Ten Rozen

14.30

 

Blauwe Vlam

1-2

B.Callebaut

Uitbergen

 

 

 

 

 

 

Vrij: 

 

Camu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.30

 

RSC Samba

2-4

Ronkenburg

Appels

14.00

 

Golden Boys

5-0

The New Wembley

Osbroek 1

14.30

 

Breughels

2-6

Pico Boys

Denderhoutem

15.00

 

Edobouw

6-2

Moerstraat 2

Bouw

14.00

 

Mikado

2-0

De Brug 

Beukenhof

14.30

 

Olympus

2-3

Jong Timarcha

Lede

13.30

 

Black&White

0-7

Joso Lebbeke

Moerstraat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 11 maart 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

Galop

4-1

Lok.Baskuul

Bouw

13.30

 

Pruisens

4-4

D’Aa Beloften

Bouw

15.00

 

Moerstraat 1

8-1

R.C.Cognac

Moerstraat

13.30

 

Dressel

2-3

V.K.Wies

Moorsel

16.15

 

Endoka

4-7

Belskes

Zandberg E.Aalst

14.00

 

B.Callebaut

   0-11

AZ 77

Osbroek 1

14.30

 

Camu

1-4

Blauwe Vlam

Hofstade

 

 

 

 

 

 

Vrij: 

 

Melckenbeeck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.00

 

The New Wembley

0-0

RSC Samba

Ten Rozen

14.00

 

Pico Boys

4-1

Golden Boys

Ten Rozen

13.30

 

Moerstraat 2

2-5

Breughels

Moerstraat

14.30

 

De Brug 

    0-5 ff

Edobouw

SK Aalst (kerkhof)

16.00

 

Jong Timarcha

1-3

Mikado

Osbroek 1

14.30

 

Joso Lebbeke

2-1

Olympus

Lebbeke

14.30

 

Ronkenburg

2-2

Black&White

Ronkenburg Lede

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 18 maart 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.30

 

Melckenbeeck

1-3

Galop

Lede

14.30

 

Lok.Baskuul

4-2

Pruisens

Steenberg Erpe-Mere

16.00

 

D’Aa Beloften

0-3

Moerstraat 1

Osbroek 1

16.15

 

R.C.Cognac

0-3

Dressel

Zandberg E.Aalst

13.30

 

V.K.Wies

5-4

Endoka

Moerstraat

15.00

 

Belskes

6-0

B.Callebaut

Bouw

15.00

 

AZ 77

4-2

Camu

Ten Rozen

 

 

 

 

 

 

Vrij: 

 

Blauwe Vlam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.30

 

Ronkenburg

2-3

The New Wembley

Ronkenburg Lede

14.30

 

RSC Samba

0-8

Pico Boys

Appels

14.00

 

Golden Boys

2-1

Moerstraat 2

Osbroek 1

14.30

 

Breughels

    5-0 ff

De Brug 

Denderhoutem

13.30

 

Edobouw

1-2

Jong Timarcha

Bouw

14.00

 

Mikado

0-2

Joso Lebbeke

Beukenhof

15.00

 

Black&White

1-3

Olympus

Moerstraat

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 25 maart 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

Pruisens

0-3

Melckenbeeck

Bouw

16.00

 

Moerstraat 1

1-1

Lok.Baskuul

Moerstraat

15.00

 

Dressel

2-3

D’Aa Beloften

Moorsel

16.15

 

Endoka

4-1

R.C.Cognac

Zandberg E.Aalst

14.00

 

B.Callebaut

0-3

V.K.Wies

Osbroek 1

15.00

 

Camu

1-4

Belskes

Hofstade

15.00

 

Blauwe Vlam

2-7

AZ 77

Uitbergen

 

 

 

 

 

 

Vrij: 

 

Galop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.00

 

Pico Boys

5-2

Ronkenburg

Ten Rozen

14.00

 

Moerstraat 2

4-0

RSC Samba

Moerstraat

15.00

 

De Brug 

   0-5ff

Golden Boys

SK Aalst (kerkhof)

16.00

 

Jong Timarcha

1-3

Breughels

Osbroek 1

14.30

 

Joso Lebbeke

0-2

Edobouw

Lebbeke

15.00

 

Olympus

2-3

Mikado

Lede

14.00

 

The New Wembley

2-4

Black&White

Ten Rozen

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 29 maart 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.30

 

R.C.Cognac

0-1

Wies

Zanberg E.Aalst

19.00

 

Belskes

5-2

D’Aa Beloften

Bouw

19.30

 

AZ 77

 4-2 

Lok.Baskuul

Ten Rozen