Zaterdag 07 oktober 2017(zie beker)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/8 Finale beker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 14 oktober 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.00

 

Moerstraat 1

2-2

D’Aa Beloften

Moerstraat

16.00

 

Galop

2-3

Golden Boys

Bouw

14.00

 

Pico Boys

4-0 (Stilg)

Melckenbeeck

Ten Rozen

14.00

 

Barry Callebaut

2-2

Endoka

Osbroek 1

Uitg

 

Camu

-

Blauwe Vlam

9/12/2016

15.00

 

Dressel

   0 -3

AZ 77

Moorsel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.00

 

The New Wembley

2-3

Pruisens

Osbroek 3

16.15

 

R.C. Cognac

2-3

Joso Lebbeke

Zandberg E. Aalst

15.00

 

Olympus

1-1

Mikado

Lede

14.00

 

Moerstraat 2

3-7

Black & White

Moerstraat

16.00

 

Jong Timarcha

1-0

Breughels

Osbroek 1

14.00

 

Edobouw

1-2

Ronkenburg

Bouw

Vrij

 

Samba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 21 oktober 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.00

 

Moerstraat 1

6-0

Endoka

Moerstraat

15.00

 

Melckenbeeck

2-1

Galop

Lede

14.00

 

Golden Boys

1-6

Camu

Osbroek 1

16.00

 

D'Aa Beloften

2-3

Dressel

Osbroek 1

14.00

 

Pico Boys

0-5

Blauwe Vlam

Ten Rozen

14.00

 

AZ 77

4-0

Barry Callebaut

Bouw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

Breughels

2-1

Moerstraat 2

Denderhoutem

14.00

 

The New Wembley

4-1

Samba

Osbroek 3

16.15

 

R.C. Cognac

4-0

Jong Timarcha

Zandberg E. Aalst

14.30

 

Joso Lebbeke

1-3

Olympus

Lebbeke

15.00

 

Ronkenburg

1-4

Pruisens

Ronkenburg Lede

16.00

 

Edobouw

2-0

Mikado

Bouw

Vrij

 

Black & White

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 28 oktober 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

Moerstraat 1

1-1

AZ 77

Moerstraat

13.30

 

Galop

3-0

Dressel

Bouw

14.30

 

Melckenbeeck

6-0

Golden Boys

Lede

16.15

 

Endoka

0-4

D'Aa Beloften

Zandberg E. Aalst

14.30

 

Camu

      1-5       

Pico Boys

Hofstade

14.00

 

Barry Callebaut

1-9

Blauwe Vlam

Osbroek 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.30

 

Moerstraat 2

0-6

 R.C. Cognac

Moerstraat

15.00

 

Pruisens

2-1

Joso Lebbeke

Bouw

16.00

 

Jong Timarcha

0-7

 Black & White

Osbroek 1

14.00

 

Mikado

    2-3   

The New Wembley

Beukenhof

14.00

 

Breughels

   3-0   

Edobouw

Denderhoutem

14.30

 

Samba

2-4

Ronkenburg

Osbroek 2

Vrij

 

Olympus