Zaterdag 05 januari 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h15

 

Cognac

1-5

Moerstraat 1

Zandberg E Aalst

15h00

 

Galop

0-7

D'Aa Beloften

Bouw

14h30

 

Blauwe Vlam

4-1

Endoka

Uitbergen

14h30

 

Melckenbeeck

1-1

AZ 77

Lede

14h30

 

Breughels

0-7

Camu

SK Aalst

14h00

 

Pico Boys

1-3

SP. Dressel

Ten Rozen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h00

 

Jong Timarcha

2-2

Mikado

Osbroek 1

14h00

 

Barry Callebaut

0-1

Pruisens

Osbroek 1

14h30

 

Black & White

4-2

New Wembley

Moerstraat

13h30

 

Edobouw

    1-0    

Olympus

Bouw

14h30

 

Samba

0-3

Moerstraat 2

Osbroek 2

14h30

 

Ronkenburg

0-2

Golden Boys 

Ronkenburg

Vrij

 

Joso Lebbeke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 12 januari 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Moerstraat 1

7-0

Galop

Moerstraat

14h00

 

D'AA Beloften

1-2

R.C.Cognac

Osbroek 1

16h15

 

Endoka

3-1

Melckenbeeck

Zandberg E.Aalst

14h30

 

SP.Dressel

2-2 5-4

Camu (Beker 1/8 finale)

Moorsel

13h30

 

AZ 77

0-2

Blauwe Vlam

Bouw

14h00

 

Pico Boys

1-1

Breughels

Ten Rozen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13h30

 

Moerstraat 2

1-2

Mikado

Moerstraat

16h00

 

Jong Timarcha

0-0

Pruisens

Osbroek 1

14h00

 

The New Wembley

1-4

Golden Boys

Osbroek 3

14h30

 

Olympus

   uitg   

Black & White

Lede

15h00

 

Edobouw

uitg

RSC.Samba

Bouw

14h30

 

Joso Lebbeke

1-2

Ronkenburg

Lebbeke

Vrij

 

Barry Callebaut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 januari 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h30

 

Blauwe Vlam

2-1

Moerstraat 1

Uitbergen

14h30

 

AZ 77

3-4

Galop

Bouw

16h15

 

R.C.Cognac

3-4

SP.Dressel

Zandberg E.Aalst

14h30

 

Camu

2-0

D'AA Beloften

Hofstade

14h00

 

Pico Boys

7-2

Endoka

Ten Rozen

14h30

 

Breughels

0-1

Melckenbeeck

SK Aalst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h30

 

Ronkenburg

4-4

Moerstraat 2

Ronkenburg

16h00

 

Jong Timarcha

3-2

Joso Lebbeke

Osbroek 1

14h00

 

Golden Boys

1-0

Mikado

Osbroek 1

14h30

 

Black & White

   3-3   

Pruisens

Moerstraat

14h00

 

The New Wembley

Uitg.

Barry Callebaut

Osbroek 3

14h30

 

Olympus

0-3

Rsc.Samba

Lede

Vrij

 

Edobouw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 26 januari 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h00

 

D'Aa Beloften

-

Moerstraat 1

Osbroek 1

16h15

 

R.C.Cognac

-

Galop

Zandberg E.Aalst

14h30

 

Melckenbeeck

  -  

Pico Boys

Lede

14h30

 

Breughels

-

Endoka

SK Aalst

14h30

 

Camu

-

Blauwe Vlam

Hofstade

13h30

 

AZ 77

-

SP.Dressel

Bouw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Pruisens

-

The New Wembley

Bouw

14h30

 

Joso Lebbeke

-

Golden Boys

Lebbeke

14h00

 

Mikado

-

Olympus

Beukenhof

14h30

 

Moerstraat 2

-

Black & White

Moerstraat

14h00

 

Barry Callebaut

-

Jong Timarcha

Osbroek 1

14h30

 

Ronkenburg

-

Edobouw

Ronkenburg

Vrij

 

RSC Samba