Zaterdag 01 december 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h30

 

Breughels

1-5

Blauwe Vlam

SK Aalst

14h30

 

Moerstraat 1

10-0

Camu

Moerstraat

16h15

 

Cognac

  4-4   

Endoka

ZANDBERG E Aalst

 14h30

 

Melckenbeeck       6 -1  Galop Lede D
 

 

 

 

   
 

 

 1STE REEKS VRIJ    1STE REEKS VRIJ  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Pruisens

 4-1

Samba

Bouw

13h30

 

Edobouw

 0-0

Jong Timarcha

Bouw

14h00

 

New Wembley

      3 -1

Joso Lebbeke

Osbroek 3

14h30

 

Olympus

2-5

Ronkenburg

Lede C

14h00

 

Golden Boys

2-1

Barry Callebaut

Osbroek 1

14h00

 

Mikado

4-0

Black & White

Beukenhof

Vrij

 

Moerstraat 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 08 december 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00 

 

Moerstraat 1

      1-2

Blauwe Vlam 

Moerstraat

14h30 

 

SP Dressel 

3-1

Cognac

Moorsel 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1STE REEKS VRIJ

 

 1STE  REEKS VRIJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h30

 

Joso Lebbeke

2-0

Moerstraat 2

Lebbeke

16h00

 

Jong Timarcha

1-3

Ronkenburg 

Osbroek 1

14h00

 

Golden Boys

5-0

Edobouw

Osbroek 1

13h30

 

Black & White

1-2

Barry Callebaut

Moerstraat

14h30

 

Olympus

3-5

New Wembley

Lede

14h30

 

Samba

2-1

Mikado

Osbroek 2

Vrij

 

Pruisens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 15 december 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

Pico Boys

0-3

Moerstraat 1

Ten Rozen

14h00

 

Breughels

3-2

Galop

SK Aalst

14h30

 

Blauwe Vlam

6-0

R.C.Cognac

Uitbergen

13h30

 

AZ 77       1-0  D'AA Beloften  Bouw
16h15

 

 Endoka

5-2

 Sp.Dressel  Zandberg E.Aalst
 14h30

 

 Melckenbeeck       4-6  Camu  Lede

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Moerstraat 2

0-2

Pruisens

Moerstraat

14h00

 

The New Wembley

3-2

Jong Timarcha

Osbroek 3

16h00

 

Golden Boys

      1-1

Olympus

Osbroek 1

13h30

 

Black & White

5-3

RSC Samba

Moerstraat

15h00

 

Edobouw

1-1

Joso Lebbeke

Bouw

14h00

 

Barry Callebaut

1-4

Ronkenburg

Osbroek 1

Vrij

 

Mikado

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 22 december 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Moerstraat 1

6-0

Breughels

 Moerstraat

13h30

 

Galop

-

Pico Boys

 UITGESTELD

16h00

 

D'AA Beloften

-

Blauwe Vlam

 UITGESTELD

14h30

 

Camu       6 -2  Endoka  Hofstade
14h15

 

R.C.Cognac

2 -5

 AZ 77  Zandberg E.Aalst
 14h30

 

 Sp. Dressel      5 -0  Melckenbeeck  Moorsel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13h30

 

Moerstraat 2

3-0

The New Wembley

Moerstraat

14h30

 

Olympus

4-1

Jong Timarcha

Lede

14h00

 

Golden Boys

      3-0

Rsc Samba

Osbroek 1

14h30

 

Joso Lebbeke

0-0

Black & White

Lebbeke

14H00

 

Pruisens

2-1

Edobouw

Bouw

14h00

 

Mikado

0-1

Barry Callebaut

Beukenhof

Vrij

 

Ronkenburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 29 december 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
 

 

 

 

   
 

 

    VRIJE  SPEELDAG