2

 

Zaterdag  2 november 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moerstraat 1

-

AZ 77

Uits 7/12/2019

15h00

 

Galop

0-3

Dressel

Bouw

14h30

 

Melckenbeeck

      8-2      

Ronkenburg

Lede

16h15

 

Endoka

5-0

D'Aa Beloften

Zandberg E.Aalst

14h30

 

Camu

2-3

Pico Boys

Hofstade

16h00

 

Golden Boys

-

Blauwe Vlam

Uits. 7/12/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13h30

 

Moerstraat 2

1-1

RC Cognac

Moerstraat

13h30

 

Passé

2-0

Joso Lebbeke

Bouw

14h00

 

Black & White

0-2

Jong Timarcha

Moerstraat

14h00

 

Mikado

0-1

New Wembley

Beukenhof

14h00

 

Barry Callebaut

1-2

@ De Parking

Osbroek 1

Uitg

 

Samba

-

Breughels

Uitg

Vrij

 

Olympus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 9 november 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h30

 

Melckenbeeck

0-4

Moerstraat 1

Lede

13h30

 

AZ 77

1-1

Camu

Bouw

14h30

 

Blauwe Vlam

5-0 FF

Galop

Uitbergen

16h00

 

D' Aa Beloften

1-4

Pico Boys

Osbroek 1

14h30

 

Ronkenburg

2-0

Endoka

Lede

14h30

 

Sp Dressel

4-0

Golden Boys

Moorsel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 14h00

14.30

13h30

14h00

15h00

15h00

 

 

Barry Callebaut

Joso Lebbeke

Black & White

The New Wembley

Moerstraat 2

Pasé

Vrij.  Club Cognac

2-1

0-2

1-1

3-7

5-1

1-0

Olympus

RSC Samba

Breughels

FC @ De Parking

Jong Timarcha

Mikado

Osbroek 1

Lebbeke

Moerstraat

Osbroek 2 

Moerstraat

Bouw

 

 

 

 

Zaterdag 16 november 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Galop

1-6

Camu

 Bouw

14h30

 

Ronkenburg

2-2

Pico Boys

 Ronkenburg Lede

15h00

 

Moerstraat 1

3-2

Dressel

 Moerstraat

14h30

 

Blauwe Vlam

3-0

Melckenbeeck

 Uitbergen

13h30

 

AZ 77

1-2

Endoka

 Bouw

14h00

 

D'Aa Beloften

3-0

Golden Boys

 Osbroek 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 13h30

16h00

14h30

16h15

14h30

15h00

Vrij

 

 

Moerstraat 2

Jong Timarcha

Olympus

Royal Club Cognac

Joso Lebbeke

Breughels

The New Wembley

6-2

0-0

1-4

5-1

1-1

2-2

FC @ De Parking

RSC Samba

FC Pasé

Black & White

Barry Callebaut

Mikado

Moerstraat

Osbroek 1

Lede 

Zandberg E.Aalst

Lebbeke

Sk Aalst

 

 

 

Zaterdag 23 november 20189

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           
           
16.00    Jong Timarcha  4-1  Barry Callebaut Osbroek 1
             
           
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

         

 

         

 

 

Zaterdag 30 november 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Moerstraat 1

 4-2

Camu

Moerstraat

16h15

 

Endoka

 5-0

Galop

Zandberg E.Aalst

16h00

 

Golden Boys                  

      2 -2 Ronkenburg

Osbroek 1

14h30

 

Melckenbeeck

0-2

D'Aa Beloften

Lede

14h30

 

Dressel

2-5

Blauwe Vlam

Moorsel

14h00

 

Pico Boys

3-2

AZ 77

Ten Rozen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 13h30

13h30

15h00

15h00

14h00

14h30

Vrij

 

 

Passé

Moerstraat 2

Breughels

Fc@ De Parking

Barry Callebaut

Joso Lebbeke

Jong Timarcha

1-1

4-2

5-0

4-1

1-3

1-2

RC Cognac

Olympus

New Wembley

Black & White

RSC Samba

Mikado

Bouw

Moerstraat

SK Aalst

Bouw

Osbroek 1

Lebbeke