Zaterdag 01 april 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.00

 

Galop

2-3

Pruisens

Bouw

15.00

 

Melckenbeeck

3-1 

Moerstraat 1

Lede

15.00

 

Lok.Baskuul

2-5

Dressel

Steenberg Erpe-Mere

16.00

 

D’Aa Beloften

3-3

Endoka

Osbroek 1

16.15

 

R.C.Cognac

0-3

B.Callebaut

Zandberg E.Aalst

16.00

 

V.K.Wies

2-1

Camu

Moerstraat

15.00

 

Blauwe Vlam

1-5

Belskes

Uitbergen

 

 

 

 

 

 

Vrij: 

 

AZ 77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

The New Wembley

1-6

Pico Boys

Ten Rozen

15.00

 

Ronkenburg

2-2

Moerstraat 2

Ronkenburg Lede

14.30

 

RSC Samba

   5-0ff

De Brug 

Appels

14.00

 

Golden Boys

1-0

Jong Timarcha

Osbroek 1

15.00

 

Breughels

4-1

Joso Lebbeke

Denderhoutem

14.00

 

Edobouw

2-4

Olympus

Bouw

14.00

 

Black&White

2-2

Mikado

Moerstraat

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 08 april 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.00

 

Moerstraat 1

6-0

Galop

Moerstraat

15.00

 

Dressel

1-1

Melckenbeeck

Moorsel

16.15

 

Endoka

15-2

Lok.Baskuul

Zandberg E.Aalst

14.00

 

B.Callebaut

1-11

D’Aa Beloften

Osbroek 1

15.00

 

Camu

12-1

R.C.Cognac

Hofstade

15.00

 

Blauwe Vlam

3-1

V.K.Wies

Uitbergen

16.00

 

AZ 77

3-0

Belskes

Ten Rozen

 

 

 

 

 

 

Vrij: 

 

Pruisens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.00

 

Moerstraat 2

0-1

The New Wembley

Moerstraat

15.00

 

De Brug 

   0-5ff

Ronkenburg

SK Aalst (kerkhof)

16.00

 

Jong Timarcha

7-0

RSC Samba

Osbroek 1

14.30

 

Joso Lebbeke

2-3

Golden Boys

Lebbeke

15.00

 

Olympus

0-4

Breughels

Lede

15.00

 

Edobouw

3-1

Mikado

Bouw

14.00

 

Pico Boys

7-0

Black&White

Ten Rozen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 15 april 2017(zie beker)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

½ Finales beker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 15 april 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

Blauwe Vlam

2-2

Melckenbeeck

Uitbergen

15.00

 

Camu

3-1

Galop

Hofstade

14.00

 

B.Callebaut

2-4

Pruisens

Osbroek 1

14.15

 

Endoka

2-1

Moerstraat 1

Zandberg E.Aalst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.00

 

Golden Boys

1-0

Edobouw

Osbroek 1

14.30

 

RSC Samba

1-8

Mikado

Appels

14.30

 

Ronkenburg

1-3

Olympus

Ronkenburg Lede

14.00

 

The New Wembley

2-3

Joso Lebbeke

Ten Rozen

16.00

 

Pico Boys

6-3

Jong Timarcha

Ten Rozen

14.00

 

Moerstraat 2

   5-0ff

De Brug 

Moerstraat

14.30

 

Breughels

1-1

Black&White

Denderhoutem

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 22 april 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

Moerstraat 1

3-1

Dressel

Moerstraat

16.00

 

Pruisens

0-5

Endoka

Bouw

14.00

 

Galop

4-6

B.Callebaut

Bouw

15.00

 

Melckenbeeck

0-1

Camu

Lede

15.00

 

Lok.Baskuul

2-5

Blauwe Vlam

Steenberg Erpe-Mere

14.00

 

D’Aa Beloften

1-3

AZ 77

Osbroek 1

16.15

 

R.C.Cognac

0-8

Belskes

Zandberg E.Aalst

 

 

 

 

 

 

Vrij: 

 

V.K.Wies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

VRIJ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag27 april 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.30

 

Wies

4-1

R.C.Cognac

Moerstraat

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 29 april 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.00

 

Pruisens

1-3

Moerstraat 1

Bouw

16.00

 

Galop

5-0

Dressel

Bouw

15.00

 

Melckenbeeck

2-1

Endoka

Lede

15.00

 

Lok.Baskuul

3-2

B.Callebaut

Steenberg Erpe-Mere

14.00

 

D’Aa Beloften

1-1

Camu

Osbroek 1

14.15

 

R.C.Cognac

0-6

Blauwe Vlam

Zandberg E.Aalst(grasveld)

14.00

 

V.K.Wies

0-3

AZ 77

Moerstraat

 

 

 

 

 

 

Vrij: 

 

Belskes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.00

 

Pico Boys

2-2

Moerstraat 2

Ten Rozen

16.00

 

The New Wembley

   5-0ff

De Brug 

Ten Rozen

15.00

 

Ronkenburg

4-1

Jong Timarcha

Ronkenburg Lede

15.00

 

RSC Samba

0-5

Joso Lebbeke

Word op J.Lebbeke gespeeld

16.00

 

Golden Boys

1-2

Olympus

Osbroek 1

15.00

 

Breughels

2-0

Mikado

Denderhoutem

16.00

 

Black&White

3-1

Edobouw

Moerstraat