Zaterdag 03 februari 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h00

 

Golden Boys

 - 

Melckenbeeck

Osbroek 1

15h00

 

Galop

 - 

Moerstraat 1

Bouw

14h00 

 

Parkingboys

 - 

Camu

Ten Rozen

14h30

 

SP Dressel

  -  

Endoka

Moorsel

13h30

 

AZ 77

 - 

D'Aa Beloften

Bouw

15h00

 

Molenhoek                

 - 

Blauwe Vlam

Wetteren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

13h30 

 

RSC Samba

 - 

Mikado

Moerstraat

15h15

 

Black & White

 - 

Ronkenburg

Moerstraat

15h00

 

Steca Juniors

 - 

Jong Timarcha

Dendermonde

14h00

 

Vrij

 - 

Breughels

Osbroek 1                          

 14h30

 

Olympus

 - 

FC Passé

Lede

14h30

 

Joso Lebbeke

 - 

Moerstraat 2

Lebbeke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 10 februari 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carnaval

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 17 februari 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h30

 

Melckenbeeck

-

Galop

Lede

15h15

 

Moerstraat 1

 

Parkingboys

Moerstraat

13h30 

 

 Camu

 

SP Dressel

Bouw 

14h30

 

Blauwe Vlam

 - 

AZ 77

UItbergen

15h00

 

D'Aa Beloften

 - 

Golden Boys

Osbroek 1

13h30

 

Endoka                 

 - 

Molenhoek

Beukenhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

14h30 

 

 Joso Lebbeke

 - 

 Black & White

 Lebbeke

15h00

 

Breughels

 - 

Steca Juniors

Welle

15h00

 

FC Passé

 - 

Vrij

Bouw

12h30

 

Mikado

 - 

Olympus

Steenberg                     

 14h30

 

Ronkenburg

 - 

RSC Samba

Ronkenburg

13h30

 

Moerstraat 2

 - 

Jon Timarcha

Moerstraat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 24 februari 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h00

 

D'Aa Beloften

-

Melckenbeeck

Osbroek 1

14h30

 

Blauwe Vlam

 

Moerstraat 1

Uitbergen

16h15

 

Endoka

 

Camu

Zandberg E.A

15h00

 

Galop

 - 

Parkingboys

Bouw

14h00

 

Golden Boys

 - 

SP Dressel

Osbroek 1

15h00

 

Molenhoek              

 - 

AZ 77

Wetteren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

13h30 

 

 RSC Samba

 - 

 Steca Juniors

 Moerstraat

15h10

 

Moerstraat 2

 - 

Black & White

Moerstraat

15h00

 

Breughels

 - 

Jong Timarcha

Welle

13h30

 

FC Passé

 - 

Ronkenburg

Bouw                     

 Vrij

 

Olympus