Zaterdag 5 september 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

Moerstraat 2

3-3

Ronkenburg

Moerstraat

16h00

 

Moerstraat 1

4-1

Sp.Dressel

Moerstraat 

16h00

 

Fc  @ De Parking

1-4

El Clasico

Bouw

16h15

 

Endoka

-

AZ 77

17/10/2020

15h00

 

Blauwe Vlam

2-1

D'AA Beloften

Uitbergen

14h00

 

Golden Boys

0-4

Camu

 

Osbroek 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Melckenbeeck

1-0

RSC Samba

Lede

16h00

 

J.Timarcha

0-3

Black & White

Osbroek 1

15h00

 

Breughels

 2-8

Galop

SK Aalst

14h00

 

Fc Passé

0-3

Royal Club Cognac

Bouw

15h30

 

Mikado

1-1

Barry Callebaut

Ten Rozen

14h00

 

The New Wembley

0-1

Olympus

Ten Rozen

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vrij : Joso Lebbeke

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 12 september 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h30

 

Ronkenburg

2-0

Golden Boys

Ronkenburg Lede

 15h00

 

Sp.Dressel

4-1

Moerstraat 2

Moorsel

14h00

 

El Clasico

3-5

Moerstraat 1

Ten Rozen

16h00

 

AZ 77

5-0

Fc  @ De Parking

Bouw

16H00

 

D'AA Beloften

7-2

Endoka

Osbroek 1

15h00

 

Camu

 

1-1

Blauwe Vlam

Hofstade

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

RSC Samba

2-0

Joso Lebbeke

Moerstraat 

16h00

 

Black & White

2-3

Breughels

Moerstraat 

14h00

 

Galop

6-2

Fc Passé

Bouw

16h00

 

Royal Club Cognac 

5-0

Mikado

TEN ROZEN

14h00

 

Barry Callebaut

3-0

The New Wembley

Osbroek 1

15h00

 

Olympus

2-1

Jong Timarcha 

Lede

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vrij : Melckenbeeck

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 september 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h00

 

Moerstraat 2

     1-6    

El Clasico

Moerstraat

16h00

 

Moerstraat 1

 3-2

AZ 77

Moerstraat 

14h00

 

Fc  @ De Parking

  0-5

D'AA Beloften

Bouw 

15H00

 

Endoka

 3-4

Camu

HOFSTADE

15h00

 

Blauwe Vlam

 4-1

Ronkenburg

Uitbergen

14h00

 

Golden Boys

 0-1

Sp.Dressel

Osbroek 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15h00

 

Breughels 

0-2

RSC Samba

SK Aalst

16h00

 

Fc Passé

2-1

Black & White

Bouw

14h30

 

Joso Lebbeke

2-4

Galop

Lebbeke

14h00

 

The New Wembley

1-3

Royal Club Cognac

Ten Rozen

16h00

 

Jong Timarcha 

0-4

Barry Callebaut

Osbroek 1

15h00

 

Melckenbeeck

3-0

Olympus

Lede

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vrij :  Mikado

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 26 september 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EERSTE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14h30

 

Ronkenburg

   -

Endoka

Ronkenburg Lede

14h00

 

AZ 77

 -

Moerstraat 2

Bouw

16h00

 

D’Aa Beloften

 -

Moerstraat 1

Osbroek 1

14h00

 

El Clasico

 -

Golden Boys

Ten Rozen

15h00

 

Sp.Dressel

 -

Blauwe Vlam

Moorsel

15h00

 

Camu

 -

Fc  @ De Parking

Hofstade

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEEDE AFDELING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16h00

 

RSC Samba

-

Fc Passé

Moerstraat 

14h00

 

Black & White

-

Mikado

Moerstraat 

16h00

 

Galop

-

Jong Timarcha

Bouw

16h00

 

Royal Club Cognac 

-

Melckenbeeck

TEN ROZEN

14h00

 

Barry Callebaut 

-

Joso Lebbeke

Osbroek 1

 

 

Olympus

-

Breughels 

Op 28/11/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vrij : New Wembley