|
|
Zaterdag 7 oktober 2023 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16h00 |
|
Galop |
5 - 1 |
Melckenbeeck |
Bouw |
14h00 |
|
Parkingboys |
1 - 6 |
Moerstraat 1 |
Ten Rozen |
15h00 |
|
Sp. Dressel |
8 - 1 |
Camu |
Moorsel |
14h00 |
AZ 77 |
1 - 3 |
Blauwe Vlam |
Bouw |
|
16h00 |
|
Golden Boys |
1 - 4 |
D'Aa Beloften |
Osbroek 1 |
15h00 |
|
Molenhoek |
3 - 4 |
Endoka |
Wetteren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15h00 |
|
Black & White |
3 - 2 |
Joso Lebbeke |
Moerstraat |
15h00 |
|
Steca Juniors |
5- 0
ff |
Breughels |
Dendermonde |
14h00 |
|
Vrij |
- |
FC Passé |
Osbroek 1 |
14h30 |
|
Olympus
|
3 - 1 |
Mikado |
Lede |
|
|
RSC Samba |
- |
Ronkenburg |
16/12/2023 |
|
|
Jong Timarcha |
- |
Moerstraat 2 |
16/12/2023 |
|
|||||
|
|
|
|
|
|
Dendermonde
|
|
Zaterdag 14 oktober 2023 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15h00 |
|
Melckenbeeck |
4-1 |
D'Aa Beloften |
Lede |
|
|
Moerstraat 1 |
- |
Blauwe Vlam |
9/12/2023 |
14h00 |
|
Camu |
0-2 |
Endoka |
Bouw |
13h30 |
|
Parkingboys |
2-7 |
Galop |
Beukenhof
|
15h00 16h00 |
|
SP Dressel AZ 77 |
2-1
|
Golden Boys Molenhoek |
Moorsel Bouw |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15h00 |
|
Steca Juniors |
5-1 |
RSC Samba |
Dendermonde |
15h00 |
|
Black & White |
4-2 |
Moerstraat 2 |
Moerstraat |
14h00 |
|
Vrij |
- |
Olympus |
Osbroek 1 |
16h00 |
|
Jong Timarcha |
0-5 |
Breughels |
Osbroek 1 |
14h30 |
|
Ronkenburg |
6-0 |
FC Passé |
Ronkenburg |
14h30 |
|
Joso Lebbeke |
1 -2 |
Mikado |
Lebbeke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dendermonde
|
|
Zaterdag 21 oktober 2023 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
2de Ronde Beker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
-
|
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
INHAALWEDSTRIJDEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14h45 |
|
Moerstraat 2 |
3-3 |
Passé |
Moerstraat |
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 28 oktober 2023 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15h00 |
|
Melckenbeeck |
1- 3 |
Blauwe Vlam |
Lede |
13h30 |
|
Endoka |
0-3 |
Moerstraat 1 |
Beukenhof |
16h00 |
|
D'Aa Beloften |
6- 1 |
Camu |
Osbroek 1 |
14h00 |
|
Golden Boys |
1 -6 |
Parkingboys |
Osbroek 1 |
15h00 |
|
AZ 77 Molenhoek |
-
|
SP Dressel Galop |
16/12/2023 Wetteren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16h00 |
|
RSC Samba |
3 - 2 |
Jong Timarcha |
Moerstraat |
12h30 |
|
Mikado |
2 - 5 |
Ronkenburg |
Steenberg |
15h00 |
|
Breughels |
4 -0 |
Moerstraat 2 |
Welle |
15h00 |
|
FC Passé |
0 - 8 |
Joso Lebbeke |
Bouw |
14h00 |
|
Black & White |
2 -
2 |
Olympus |
Moerstraat |
15h30 |
|
Steca Juniors |
- |
Vrij |
Dendermonde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|