|
|
Zaterdag 06 januari 2024 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15h00 |
|
Galop |
- |
D'Aa Beloften |
AFGELAST |
14h30 |
|
Golden Boys |
0 - 3 |
Blauwe Vlam |
Osbroek 1 |
14h00 |
|
Parkingboys |
- |
Melckenbeeck |
AFGELAST |
14h30 |
|
SP Dressel |
- |
Moerstraat 1 |
UITGESTELD |
13h30 |
|
AZ 77 |
- |
Endoka |
AFGELAST |
15h00 |
|
Molenhoek |
3 - 5 |
Camu |
Wetteren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13h30 |
|
RSC Samba |
2 -0 |
Moerstraat 2 |
Moerstraat |
15h15 |
|
Black & White |
- |
Jong Timarcha |
UITGESTELD |
15h00 |
|
Steca Juniors |
2 - 4 |
FC Passé |
Dendermonde |
|
|
Vrij |
- |
Mikado |
|
14h30 |
|
Olympus |
1 - 3 |
Ronkenburg |
Lede |
15h00 |
|
Breughels |
3 - 1 |
Joso Lebbeke |
Welle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 13 januari 2024 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14h00 |
|
D'Aa Beloften |
8-1 |
Parkingboys |
Osbroek 1 |
14h30 |
|
Melckenbeeck |
1 -1 |
SP Dressel |
Lede |
13h30 |
|
Camu |
0 - 4 |
AZ 77 |
Bouw |
14h00 |
|
Endoka |
7 -0 |
Golden Boys |
BEUKENHOF |
14h30 |
|
Blauwe Vlam |
5 -
0 |
Galop |
Uitbergen |
15h15 |
|
Moerstraat 1 |
5 - 1 |
Molenhoek |
Moerstraat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
13h30 |
|
RSC Samba |
2 - 0 |
Joso Lebbeke |
Moerstraat |
15h00 |
|
Breughels |
- |
Black & White |
UITGESTELD |
12h30 |
|
Mikado |
1-3 |
Steca Juniors |
Steenberg |
14h30 |
|
Ronkenburg |
- |
Vrij |
Ronkenburg |
16h00 |
|
Jong Timarcha |
2 - 3 |
Olympus |
Osbroek 1 |
15h00 |
|
FC Passé |
1 - 4 |
Moerstraat 2 |
Bouw
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 20 januari 2024 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15h00 |
|
AZ 77 |
- |
Moerstraat 1 |
AFGELAST |
13h30 |
|
Golden Boys |
- |
Camu |
AFGELAST |
13h30 |
|
Galop |
- |
Endoka |
AFGELAST |
14h00 |
|
Parkingboys |
- |
Blauwe Vlam |
AFGELAST |
14h30 |
|
SP Dressel |
- |
D'Aa Beloften |
AFGELAST |
15h00 |
|
Molenhoek |
- |
Melckenbeeck |
AFGELAST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
15h15 |
|
RSC Samba |
- |
Breughels |
AFGELAST |
13h30 |
|
Black & White |
- |
FC Passé |
AFGELAST |
15h00 |
|
Steca Juniors |
- |
Ronkenburg |
AFGELAST |
14h00 |
|
Vrij |
- |
Jong Timarcha |
|
14h30 |
|
OLympus |
- |
Moerstraat 2 |
AFGELAST |
12h30 |
|
Mikado |
- |
Joso Lebbeke |
AFGELAST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 27 januari 2024 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13h30 |
|
Endoka |
10 - 1 |
Parkingboys |
Beukenhof |
14h30 |
|
Melckenbeeck |
1 - 2 |
AZ 77 |
Lede |
15h15 |
|
Moerstraat 1 |
9
- 0 |
Golden Boys |
Moerstraat |
|
Blauwe Vlam |
- |
SP Dressel |
Uitgesteld |
|
15h00 |
|
Camu |
0 - 1 |
Galop |
Bouw |
14h00 |
|
D'Aa Beloften |
1 - 3 |
Molenhoek |
Osbroek 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
13h30 |
|
Fc Passé |
2 - 0 |
RSC Samba |
Bouw |
12h30 |
|
Mikado |
3 - 1 |
Black & White |
Steenberg |
13h30 |
|
Moerstraat 2 |
1 - 4 |
Steca Juniors |
Moerstraat |
14h30 |
|
Joso Lebbeeke |
- |
Vrij |
Lebbeke |
15h00 |
|
Breughels |
2 - 1 |
Olympus |
Welle |
16h00 |
|
Jong Timarcha |
0 - 12 |
Ronkenburg |
Osbroek 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|